HOTEL JAHO

HOTELI ME I MIRE NE SPILLE

I ndodhur vetëm 1.3 km nga plazhi i Spillesë, Hotel Jaho ofron akomodim në Kavajë me akses në një kopsht, një tarracë, si dhe siguri gjatë gjithë ditës. Duke shfaqur një kuzhinë të përbashkët, kjo pronë gjithashtu u ofron mysafirëve një zonë pikniku. Apartamenti përmban pamje kopsht, shesh lojërash për fëmijë, një tavolinë para 24-orëshe dhe WiFi pa pagesë është në dispozicion në të gjithë pronën.

Kompleksi i apartamenteve do t'u sigurojë mysafirëve njësi me ajër të kondicionuar me një gardërobë, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me bidet. Njësitë përfshijnë një oborr spanjol lëvdatë mobilje në natyrë. Njësitë janë të pajisura me ngrohje.

Shkëmbi i Kavajës është 32 km nga Hotel Jaho, ndërsa Amfiteatri i Durrësit është 43 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza, 68 km nga akomodimi.

5

Akomodimi

9.4

Deshmite e Klientve

Sherbimet Tona

HOTEL JAHO

cooling

Ajer Kondicionuar

parking

Parkim Falas

table

Ballkon

view

Pamje

washing

Recepsion

wifi

WiFi Falas

Dhomat Tona

HOTEL JAHO

room-1
Apartament me Nje Dhome Gjumi

Apartamenti me ajër të kondicionuar përmban 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo me dush dhe bidet. Me një ballkon me pamje nga kopshti, ky apartament ofron gjithashtu mure të papërshkueshëm nga zëri dhe një TV me ekran të sheshtë. Njësia ofron 4 krevate.

room-1
Apartament me Dy Dhoma Gjumi

Apartamenti me ajër të kondicionuar përmban 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo me dush dhe bidet. Me një ballkon me pamje nga kopshti, ky apartament gjithashtu ofron mure të papërshkueshëm nga zëri dhe një TV me ekran të sheshtë. Njësia ofron 3 krevate.

room-1
Dhomë Katërshe Standarde

Dhoma katërshe ka ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga kopshti si dhe një banjo private me dush. Njësia ka 2 krevate.

room-1
Dhomë Katërshe me Ballkon

Dhoma katërshe ka ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga kopshti si dhe një banjo private me dush. Njësia ka 3 krevate.

room-1
Dhomë Treshe me Ballkon

Dhoma treshe ofron ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga kopshti si dhe një banjo private me dush. Njësia ofron 2 krevate.

room-1
Dhomë Dyshe me Ballkon

Dhoma dyshe ofron ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga kopshti si dhe një banjo private me dush. Njësia ofron 1 krevat.

Deshmite

HOTEL JAHO

"Zoti. Jaho është miqësor, mikpritës dhe shumë i këndshëm. Ai gjithashtu flet mirë italisht me theks veneto. Ndiheshim si në shtëpi.”

“Pronar shumë i mirë i cili u sigurua që qëndrimi juaj të ishte i këndshëm”

“Hotel shumë i mirë, dhoma të mëdha me kondicioner, TV dhe ballkon. Në mënyrë të pastër. Pronari shumë miqësor. Vlera e shkëlqyer për paratë.”